O nas

Kid&Me powstało z miłości – do zabawy, do kolorów, do mody. A przede wszystkim z miłości do dzieci.
Chcemy odkryć w sobie tę radość i uśmiech dziecka. Chcemy, by dziecko było naszym piękniejszym odbiciem, lepszym profilem. Chcemy całemu światu pokazać, że się kochamy, że się bawimy, że jesteśmy razem, jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy rodziną, jesteśmy fajni :)

Prezentujemy Wam klasyczne i eleganckie zestawy sukienek (na początek). Niebawem pokażemy propozycję także dla chłopaków.
Zależy nam, aby nie być zbyt dziecinnym (niech mama ma coś dla siebie i czuje się atrakcyjnie w swojej kreacji), ani zbyt poważnym (dajmy dziecku trochę swobody nawet na oficjalnym jubileuszu rodzinnym) :)

Staramy się, aby nasze zestawy robiły wrażenie w kompletach rodzinnych, ale też śmiało broniły się w samodzielnych stylizacjach np. do pracy, na imprezy urodzinowe czy inne okazje.

Wszystkie projekty zostały wymyślone przez nas i uszyte w małych, rodzinnych firmach w Polsce, a dokładniej w Wielkopolsce.

Teraz możecie z łatwością oczarować otoczenie strojem prezentując wyjątkową więź pomiędzy Wami, jednocześnie wyglądając elegancko i z klasą.

Bawcie się dobrze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl